Chirurgia Jednego Dnia:

W zakresie usług medycznych takich jak chirurgia Bolesławiec zapewnia dostęp do różnych ośrodków, jednak Centrum Specjalistyczne Biomed wyróżnia się na ich tle rzetelnym i profesjonalnym podejściem do Pacjentów. Zadowolenie naszych podopiecznych jest dla nas kwestią priorytetową, dlatego nieustannie doskonalimy ofertę i dostosowujemy ją do indywidualnych potrzeb. Z myślą o Pacjentach powstała nowoczesna sala operacyjna w budynku przy ulicy Piaskowej 15, zaprojektowana zgodnie z wymogami Oddziału Chirurgii Jednego Dnia, wyposażona w nowoczesny sprzęt medyczny oraz zapewniająca miejsce dla regeneracji i wypoczynku po wykonanym zabiegu.

Chirurgia w Centrum Specjalistycznym Biomed przeprowadza na wysokim poziomie operacje zaćmy – choroby oczu, z którą zmaga się coraz więcej osób w podeszłym wieku. Wykorzystując sprzęt wysokiej jakości oraz wiedzę i doświadczenie naszych specjalistów, skutecznie niwelujemy dolegliwości związane z kataraktą. Niewątpliwy atut naszej chirurgii stanowią najlepszej klasy operatorzy. Zgłaszający się do nas pacjenci pozostają pod opieką wybitnych specjalistów: prof. n. med. Radosława Kaczmarka, specjalisty w dziedzinie zaćmy, jaskry i chirurgii szklistkowo-siatkówkowej oraz dr. n. med. Marka Szalińskiego, specjalizującego się między innymi w nowoczesnych metodach usuwania zaćmy, oraz przeszczepach rogówki. Pacjenci zgłaszający się do Centrum Specjalistycznego Biomed mogą również skorzystać z wizyty i porady specjalistycznej u przedstawionych operatorów.

Chirurgia w Centrum Specjalistycznym Biomed jest dostosowana do różnorodnych potrzeb Pacjentów. Placówka oferuje w równym stopniu zabiegi chirurgiczne finansowe przez Narodowy Fundusz Zdrowia, jak i operacje odpłatne. Nowoczesny punkt pobrań i gabinet diagnostyczny umożliwiają wygodne i bezproblemowe przygotowanie się do zabiegu pod kątem wymaganych badań. Zachęcamy do korzystania z usług oddziału Chirurgii Jednego Dnia w Centrum Specjalistycznym Biomed. Zapewniamy profesjonalną obsługę, troskliwą opiekę oraz indywidualne podejście do każdego Pacjenta.

W budynku przy ul. Piaskowej 15 znajduje się profesjonalna sala operacyjna przygotowana specjalnie pod Oddział Chirurgii Jednego Dnia wraz z miejscem regeneracji i odpoczynku po zabiegu. Spełniamy wymogi potrzebne do operacji zaćmy, choroby oka z którą zmaga się bardzo wiele starszych osób. Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych pacjentów oferując zabiegi operacyjne finansowane z publicznych środków (NFZ) oraz odpłatnie.