Lekarz rodzinny w Centrum Specjalistycznym Biomed Bolesławiec

POZ

Zdrowie i zadowolenie naszych Pacjentów są najważniejsze, dlatego z myślą o ich komforcie poszerzyliśmy zakres świadczonych usług medycznych o poradnię podstawowej opieki zdrowotnej. Przyjmuje w niej lekarz rodzinny Bolesławiec ul. Komuny Paryskiej 14 – to nasz adres, gdzie należy się zgłosić, by dokonać zapisu i wypełnić deklarację wyboru lekarza pierwszego kontaktu. Do dyspozycji naszych Pacjentów jesteśmy także pod telefonem – drogą tą udzielamy informacji oraz dokonujemy rejestracji na wizyty lekarskie.

Zdrowie jest jedną z najważniejszych wartości, dlatego warto o nie zadbać, zyskując troskliwą i kompetentną opiekę lekarską. Wybór lekarza pierwszego kontaktu ma znaczenie kluczowe, gdyż to właśnie lekarz rodzinny jest pierwszą osobą, do której zgłaszamy się z niepokojącymi objawami i dolegliwościami. Od jego wiedzy i rzetelności zależny jest dalszy tok działania, podjęta diagnostyka i kuracja. Z myślą o różnorodnych potrzebach naszych Pacjentów zgromadziliśmy zespół siedmiu znakomitych lekarzy rodzinnych o różnych specjalizacjach, dzięki czemu jesteśmy w stanie otoczyć opieką lekarską pacjentów w dowolnym wieku.

 

Korzystając z usług poradni lekarza rodzinnego, Pacjenci mogą kompleksowo zadbać o swoje zdrowie i załatwić wszystkie kwestie związane z wizytami i badaniami diagnostycznymi w jednym miejscu. Do ich dyspozycji pozostaje nie tylko wybrany lekarz rodzinny, ale także punkt pobrań i pracownia diagnostyczna, gdzie można wykonać badania zalecone przez specjalistę. Centrum Specjalistyczne Biomed zapewnia także dostęp do lekarzy różnych specjalizacji, u których można kontynuować podjęte leczenie. Zachęcamy do korzystania z usług lekarza rodzinnego i naszego Centrum.