Fizjoterapia

Fizjoterapia to skuteczna metoda wspierająca proces powrotu do zdrowia poprzez zastosowanie wielorakiego typu bodźców – umiejętnie dobrane zabiegi z zakresu fizjoterapii sprzyjają likwidacji dokuczliwych dolegliwości powstałych wskutek chorób upośledzających sprawność ruchową. Pomagamy pacjentom m.in. po udarach mózgu, z niedowładami, po długich kontuzjach, zmagających się z różnego rodzaju bólem stawów, mięśni albo kości – powrót do zdrowia nie zawsze oznacza powrót do życia sprzed choroby, jednak rehabilitacja i działania w ramach fizjoterapii często pozwalają wrócić do poprzedniej sprawności.

Nasza oferta związana z fizjoterapią jest w Bolesławcu jedną z najlepszych. Proponujemy pacjentom np. hydroterapię czy masaże, gwarantujemy również korzystanie z wysokiej jakości sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. Specjalnie wykwalifikowanypersonel pomaga w realizacji zaleceń lekarza prowadzącego, dbając o bezpieczeństwo pacjentów i efektywne wykonanie wszystkich ćwiczeń, a także prawidłowe przeprowadzenie zabiegów z zastosowaniem np. ultradźwięków lub laserów. Fizjoterapia stanowi dla nas bardzo ważny obszar funkcjonowania przychodni, dlatego też stale inwestujemy w rozwój kadry i unowocześnianie zaplecza technicznego.

W ramach uzyskania profesjonalnego wsparcia w zakresie takich usług medycznych jak fizjoterapia Bolesławiec nie jest miastem odpowiednio przygotowanym i na lokalnym rynku brakuje uznanych autorytetów. U nas jednak mogą Państwo liczyć na profesjonalne podejście do każdego problemu – zatrudniamy doświadczonych specjalistów, dla których fizjoterapia jest prawdziwym powołaniem.