Masaż

Centrum Specjalistyczne Biomed w Bolesławcu świadczy usługi z zakresu szeroko pojętej rehabilitacji, w tym masażu medycznego. Jeżeli chodzi o masaż Bolesławiec może zaproponować najwyższej jakości pomoc. Nasi terapeuci to specjaliści fizjoterapii posiadający odpowiednie kwalifikacje do wykonywania zawodu masażysty, mający dużą wiedzę i doświadczenie. Dzięki temu Centrum Specjalistyczne Biomed spełnia wszelkie wytyczne określone w przepisach i gwarantuje wysoki poziom świadczeń w ramach masażu rehabilitacyjnego.

Masaż rehabilitacyjny umożliwia wyeliminowanie bólu i poprawę sprawności. Jest zalecany w terapii po urazach, wypadkach, operacjach i wylewach. Stosuje się go również u pacjentów z wadami postawy i zanikami mięśni, jak również przypadku bólów stawów, kręgosłupa, mięśni i migrenowych bólów głowy. W każdej sytuacji dobierany jest odpowiedni zestaw ćwiczeń.

Masaż jest poprzedzony wywiadem medycznym i diagnostyką, co zapewnia bezbłędne rozpoznanie źródła dolegliwości i jej skuteczne likwidowanie. Rehabilitant ustala z pacjentem przebieg masażu oraz określa częstotliwość zabiegów. W czasie trwania rehabilitacji sporządzana jest dokumentacja medyczna pozwalająca na monitorowania postępów pacjenta i wdrażanie zmian w wykonywaniu masażu przewidzianych w harmonogramie rehabilitacji. W Centrum Specjalistycznym Biomed każdy pacjent jest traktowany indywidualne. W ramach postępowania rehabilitacyjnego masaż jest dostosowywany do danego pacjenta, aby zapewnić bezpieczeństwo i uzyskać jak najlepsze rezultaty.