Ginekolog

Ginekologia Jest dziedziną medycyny zorientowaną na profilaktykę i leczenie wszelkich dolegliwości związanych z układem płciowym u kobiet.
 
Najczęstszym przedmiotem pracy ginekologów są choroby żeńskiego układu płciowego, zaburzenia miesiączkowania, stany zapalne pochwy, antykoncepcja, niepłodność i nowotwory narządów rodnych. Praca ginekologa ściśle wiąże się również z położnictwem.

Regularne wizyty w gabinecie ginekologa są podstawą dla wszystkich kobiet troszczących się o swoje zdrowie. Profilaktyka chroni przed niepotrzebnymi dodatkowymi stresami, należy mieć na uwadze że problemy wykryte we wczesnym stadium, często chronią przed znacznie poważniejszymi dolegliwościami. Zdarza się że poważne problemy dają nam o sobie znać stosunkowo późno, rozwijając się nie zauważalnie w organizmie, dlatego też, dobrą praktyką jest umawianie się na wizytę kontrolną co pół roku, w celu sprawdzenia czy wszystkie narządy intymne pracują jak należy.

Nasza poradnia ginekologiczna oferuje pomoc w szeroko pojętej sferze ginekologii. Gwarantujemy indywidualne oraz profesjonalne podejście a przede wszystkim miłą, bezstresową atmosferę.
Dla nas liczy się pacjent, dlatego też dokładamy wszelkich starań aby pomoc przez nas oferowana była na możliwie najwyższym poziomie.
Skład zespołu:
 
dr n. med. Wojciech Janiga - specjalista położnictwa i ginekologii
lek. med. Amanda Tomaszewska-Celuch - ginekolog w trakcie specjalizacji
lek. med. Stanisław Zosik - specjalista ginekolog-położnik
lek. med. Renata Horbanowicz- specjalista ginekolog-położnik, medycyny rodzinnej
lek. med. Krzysztof Smoczyński- specjalista ginekolog-położnik

Zapraszamy do umówienie się na wizytę w naszej poradni ginekologicznej z siedzibą w mieście Bolesławiec. Nasz wykfalifikowany zespół zapewni Państwu profesjonalną pomoc medyczną.