Neurologia


Neurologia jest nauką zajmującą się ludzkim układem nerwowym. Dział ten zajmuje się obwodowym i ośrodkowym układem nerwowym ( mózg, rdzeń kręgowy). Obwodowy układ nerwowy odpowiada za przekazywanie informacji pomiędzy ośrodkowym układem nerwowym a narządami z nim połączonymi.
Obecnie jest to dynamicznie rozwijana dziedzina, ponieważ ludzki mózg mimo dostępnej technologii został odkryty dopiero w około kilkunastu procentach, co powoduje że neurologia jest jeszcze bardziej fascynującą dziedziną.
Większość zaburzeń natury neurologicznej przybiera charakter postępujący w związku z czym szybka diagnoza jest wielką szansą na zahamowanie negatywnych czynników bądź podjęcie wczesnego leczenia.
Nasza poradnia neurologiczna w Bolesławcu oferuje pomoc związaną ze schorzeniami i chorobami układu nerwowego, wraz z możliwością wykonania badania EEG, zdjęć rentgenowskich i USG

Nasza kadra wykfalifikowanych specjalistów dokłada wszelkich starań aby oferowana pomoc była możliwie najwyższym poziomie.

Skład naszego zepsołu:

dr Jan Borowski- specjalista neurolog
dr Mirosław Sławiński- specjalista neurolog
dr Grażyna Sławińska- specjalista neurolog
 

Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie a wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów gwarantuje profesjonalną pomoc.

Zapraszamy do umówienia się na wizytę w naszej Poradni Neurologicznej w Bolesławcu. W celu uzyskania większej ilości informacji, prosimy o kontakt telefoniczny.