Okulista

Wybierając naszą przychodnię mogą Państwo skorzystać również z profesjonalnych konsultacji u najlepszych okulistów w Bolesławcu. Doświadczony zespół lekarzy od lat pomaga pacjentom zażegnać problemy związane z chorobami oczu – pacjenci najczęściej szukają porady w związku z pogorszeniem widzenia, uczuciem pieczenia lub suchego oka, a także uporczywym łzawieniem. Należy pamiętać, że często objawem schorzeń narządu wzroku może być np. ból głowy, z którym także warto zgłosić się do okulisty.

W zakresie konsultacji, które przeprowadza okulista Bolesławiec stanowi miasto z konkurencyjnym rynkiem medycznym. My jednak – oprócz rozległej wiedzy i doświadczenia – mamy do zaoferowania usługi Chirurgii Jednego Dnia wykonywane przez okulistów z naszej przychodni. Jest to niezwykle komfortowa i atrakcyjna forma leczenia, ciesząca się dużą popularnością wśród pacjentów, a zwłaszcza osób starszych. Dla tej grupy odbiorców możliwość przeprowadzenia zabiegu i powrotu do domu tego samego dnia wiąże się ze znacznie mniejszym poziomem stresu. W ramach Chirurgii Jednego Dnia wykonujemy przede wszystkim operacje zaćmy, proponując różne metody finansowania (zarówno w ramach ubezpieczenia NFZ, jak i wizyt prywatnych). Każdy okulista z naszego zespołu podchodzi indywidualnie do pacjentów, dobierając najlepsze dla nich metody leczenia.

Ponadto wykonają Państwo u nas szereg badań diagnostycznych, w tym badanie dna oka, pozwalające na wykrycie wielu schorzeń na wczesnym etapie. Nie ma żadnych wytycznych związanych z przygotowaniem do badania, okulista jednak zawsze uprzedza pacjenta, że po wizycie wystąpią kilkugodzinne problemy z widzeniem. Wskazane jest więc, by po badaniu ograniczyć aktywność zawodową, a dzieci zwolnić z części zajęć szkolnych. Nie można także prowadzić samochodu. Szczegółowych informacji udzieli Państwu lekarz okulista podczas indywidualnych konsultacji.

W skład specjalistów z dziedziny okulistyki wchodzą:
dr Edyta Borowska
dr Maria Niedzielska
dr Dorota Strońska
dr Jarosława Benetkiewicz