Ortopedia

Lekarz ortopeda zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem problemów zdrowotnych mających swoją przyczynę w obrębie narządów ruchu. Do ortopedy zgłaszają się więc pacjenci skarżący się na problemy m.in. ze stawami, mięśniami i nerwami, a także układem kostnym (jedynie kośćmi czaszki zajmuje się lekarz innej specjalizacji). Schorzenia, z jakimi borykają się pacjenci, mogą być wrodzone lub nabyte – jednym z najczęstszym są wady postawy, które można w pewnym stopniu korygować odpowiednią rehabilitacją. Ortopeda pomoże również w przypadku złamań kości czy bólu kręgosłupa.

Zapraszamy pacjentów na wizyty do ortopedy w naszej przychodni – dr Grzegorz Pabijaniak jest jednym z najlepszym ortopedów w Bolesławcu. Posiada bardzo duże doświadczenie zawodowe, a ze względu na swoją skuteczność cieszy się autorytetem zarówno wśród pacjentów, jak i innych lekarzy.

W kategorii specjalistycznych wizyt, a takie świadczy ortopeda Bolesławiec jest miastem, w którym trudno o szybki termin konsultacji. W przychodni Biomed jednak mogą Państwo liczyć na przyjazną obsługę oraz podjęcie starań w związku z ustaleniem dogodnej daty.

Naszym dużym atutem jest również fakt, że pacjenci mogą na miejscu odbyć zabiegi rehabilitacyjne, które zarekomendował ortopeda. Odpowiednio ukierunkowana gimnastyka, fizjoterapia czy masaże pomogą Państwu szybko wrócić do pełni zdrowia i zlikwidować lub wyraźnie zmniejszyć dotychczasowe dolegliwości. Posiadamy na stałym wyposażeniu wszystkie niezbędne urządzenia, gwarantujące prawidłowy i płynny przebieg planu leczenia ustalonego przez ortopedę.