Reumatologia

Wychodząc naprzeciw potrzebom przyjmowanych Pacjentów, nieustannie rozwijamy ofertę Centrum Specjalistycznego Biomed i poszerzamy ją o kolejne nowoczesne usługi medyczne. Nasza przychodnia zapewnia także opiekę medyczną reumatologa, lekarza zajmującego się schorzeniami kości i mięśni o charakterze nieurazowym.

Reumatolog będzie odpowiednim lekarzem w przypadku pacjentów, u których pojawiają się bóle stawów, mięśni i kości. Wskazaniem do wizyty u reumatologa są także obrzęki stawów, sztywnienie kręgosłupa czy problemy z utrzymaniem przedmiotów w dłoni. W trosce o zdrowie naszych Pacjentów zadbaliśmy o zespół rzetelnych reumatologów, których doświadczenie, wiedza i zaangażowanie stanowią podstawę efektywnej kuracji i dobrego samopoczucia. W naszym Centrum Pacjenci mogą skorzystać z konsultacji specjalistycznej u następujących reumatologów:

dr Grzegorza Koślińskiego – specjalisty chorób wewnętrznych i reumatologa

dr Ireny Dłużyk – specjalisty chorób wewnętrznych i reumatologa

Wygoda przyjmowanych Pacjentów jest dla nas kwestią niezwykle istotną. Nasze Centrum Specjalistyczne Biomed oferuje kompleksową opiekę medyczną i umożliwia wykonanie na miejscu badań diagnostycznych, które podczas konsultacji zalecił reumatolog. Dysponujemy nowoczesnym punktem pobrań krwi oraz gabinetem diagnostycznym, w którym wykonujemy między innymi zdjęcia rentgenowskie. Pracujemy w oparciu o nowoczesne wyposażenie medyczne umożliwiające pozyskanie precyzyjnych wyników badań przy zachowaniu maksymalnego poziomu bezpieczeństwa badanych Pacjentów. Gdy chodzi o listę placówek medycznych, w których przyjmuje reumatolog Bolesławiec zapewnia spore pole manewru, jednakże nasze Centrum Specjalistyczne wyróżnia się na ich tle profesjonalnym podejściem i zrozumieniem dla potrzeb Pacjenta. Nasi podopieczni mogą korzystać z usług medycznych finansowanych przez NFZ oraz w ramach prywatnych pakietów medycznych. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i rejestracji na wizyty u naszych specjalistów z zakresu reumatologii.