Urologia

Centrum Specjalistyczne Biomed nieustannie poszerza zakres świadczonych usług, by zapewnić swym pacjentom dogodne warunki diagnozowania i leczenia różnych chorób. Już dzisiaj w naszej placówce oczekuje na Państwa wykwalifikowany urolog Bolesławiec pod względem usług medycznych świadczonych przez tego specjalistę prezentuje ciekawą ofertę, na której tle nasze Centrum wyróżnia się nowoczesnym i profesjonalnym podejściem do Pacjentów. Dbamy o odpowiednią atmosferę i dokładamy wszelkich starań, aby każda konsultacja medyczna przeprowadzana u naszych specjalistów, w tym również w poradni urologicznej, była dla Państwa komfortowa i bezstresowa.

Poradnia urologiczna w Centrum Specjalistycznym Biomed zajmuje się rozpoznawaniem i leczeniem dolegliwości związanych z układem moczowo-płciowym u mężczyzn oraz układem moczowym u kobiet. Chociaż wizyta u urologa jest postrzegana w kategoriach tych najbardziej intymnych i wstydliwych zabiegów medycznych, warto zadbać o profilaktykę i ustrzec się przed poważniejszymi dolegliwościami ze strony tych układów. Ze swojej strony gwarantujemy profesjonalne i indywidualne podejście do każdego Pacjenta, co zapewnia sprzyjającą atmosferę oraz minimalizuje negatywne czynniki i odczucia wiążące się z wizytą w gabinecie urologa. Poradnia urologiczna zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem:

- infekcji urologicznych,

- chorób prostaty,

- chorób nerek,

- chorób jąder,

- oraz pozostałych dolegliwości związanych z budową i działaniem układu moczowego.

Bezpieczeństwo i wygoda przyjmowanych Pacjentów jest dla nas zagadnieniem kluczowym, dlatego zadbaliśmy o nowoczesne wyposażenie naszej placówki oraz o zespół najlepszych specjalistów, których wiedza i doświadczenie stanowią podstawę efektywnego diagnozowania i leczenia. Konsultacji związanych ze schorzeniami nerek oraz układu moczowo-płciowego udziela dr Stefan Zbieg, wybitny urolog oraz chirurg ogólny zajmujący się także medycyną rodzinną.

Zachęcamy Państwa do wizyt kontrolnych, aby przypomnieć sobie, jak ważna w skutecznym leczeniu jest profilaktyka i odpowiednio wczesne wykrycie wszelkich nieprawidłowości. W trosce o Państwa wygodę świadczymy kompleksowe usługi medyczne. W naszym Centrum Specjalistycznym mogą Państwo nie tylko umówić się do poradni urologicznej, ale również wykonać na miejscu różne badania zalecone przez specjalistę urologa. Dysponujemy nowoczesnym punktem pobrań oraz pracownią diagnostyczną wyposażoną w sprzęt zapewniający precyzję i bezpieczeństwo realizowanych badań.

Zapraszamy do korzystania z usług medycznych, jakie świadczy nasza poradnia urologiczna Bolesławiec ulica Komuny Paryskiej 14 to adres placówki, pod którym można dokonać rejestracji na konsultacje u specjalistów oraz zasięgnąć bardziej szczegółowych informacji na ich temat. W trosce o wygodę przyjmowanych Pacjentów rejestracji na wizyty dokonujemy także drogą telefoniczną. Urolog przyjmuje u nas pacjentów objętych ubezpieczeniem w Narodowym Funduszu Zdrowia, jak też osoby korzystające z pakietów prywatnych jednostek: Grupy Luxmed, Enel-Med, Medicover i innych.